top of page

Centrala telefoniczna IP VoIP

Systemy telefoniczne VoIP

YEASTAR jest obecnie uznawany za jednego z wiodących producentów systemów telefonicznych VoIP. Niezawodność, skalowalność i uczciwa cena sprawiają, że YEASTAR jest idealną VoIP PBX dla każdej firmy.

Napisz do nas
cloud-pbx.jpg

Różne potrzeby, różne systemy

Wybierz system telefoniczny VoIP, który odpowiada Twoim potrzebom

pbx.jpg

System
„PBX-Plus-Więcej”

Zaprojektowana z myślą o małych i średnich firmach o wyższych oczekiwaniach centrala PBX z serii P to konwergentny system, który obsługuje pakiet głosowy, wideo, aplikacje, współpracę i nie tylko

PBX Cloud | Wirtualna centrala telefoniczna

Platforma Yeastar Cloud PBX oferuje sprzedawcom telekomunikacyjnym platformę do łatwego rozpoczęcia działalności w zakresie hostowanych central PBX z pełną funkcjonalnością, skalowalnością i możliwościami UC.

cloud-phone-system.png
YEASTAR.png

Lokalna
centrala PBX VOIP 
YEASTAR S/P/K series

Oprócz centrali PBX z serii P, nasza oferta produktów obejmuje bogatą w funkcje centralę telefoniczną VoIP z serii S, która ma na celu pomóc małym i średnim firmom w dokonaniu ogromnego skoku w zakresie wydajności i oszczędności kosztów.

Zapytaj o wycenę

Dlaczego warto wybrać Yeastar?

Firma Yeastar, której zaufało ponad 200 000 klientów w ponad 100 krajach, jest zaangażowana w kształtowanie przyszłości komunikacji SMB.

unified-communications.jpg
smartworking-120460.660x368.jpg
YEASTAR.png

Zjednoczone Komunikacje

Pozostań w kontakcie i współpracuj dzięki zestawowi narzędzi UC, które są łatwo dostępne za pośrednictwem jednego interfejsu na Twoich urządzeniach.

Pracuj z dowolnego miejsca

Zintegruj swoich pracowników w biurze, w podróży i pracuj zdalnie oraz usprawnij cyfrowe miejsce pracy dzięki spójnej komunikacji.

Wybierz swój system telefoniczny VoIP

Lokalnie lub w chmurze. Zintegrowana instalacja urządzenia lub oprogramowania. Ty dzwonisz. Szybki start przy minimalnym wysiłku.

bottom of page